TAROGURU.lv = ASTROTARO.lv 
šis ir Tavs ceļš pretī Zvaigžņu sniegtai atbildei!
 

Astro Taro ir unikāla Kristapa Baņķa izstrādāta "šeit un tagad" un prognozējoša autormetode, kas sapludinājusi kopā ērti lietojamā formā secīgas 3 astroloģijā svarīgas komponentes

1. PLANĒTAS skaidrojojums par paša jautātāju vai jautājuma mērķi   KAS zināms, nezināms, vēl jāievēro? 
2. MĀJAS skaidrojums par jautājuma mērķa izpausmes tēmām un sfērām KUR sazemējas planētu spēks?  
3. ZODIAKS skaidrojums par situācijas/personas izpausmes veidiem  KĀ izskatās, attīstīsies, noslēgsies?

 

Visu atbilžu kopība dod plašāku redzējumu: jo prāts ierobežo un vairums iespējas atstāj slēptas, bet liktens piedāvā alternatīvas, kuras spēj atklāt šīs kārtis! Jo plašāks jautājums, jo konkrētākas atbildes. Jo konkrētāks jautājums - jo plašākas būs atbildes. Astro Taro jēgpilni un simboliski dod reizē situācijas skaidrojumu un prognozi. Tomēr tas ir astro rīks, kuram jāpieiet radoši un jātulko atbilstoši savai saprašanai, līdzīgi kā to dara astrologs, rezot tehniski zīmētu astrokarti. Un saglabā prognozi (ekrānšāviņš/printscreen) un pēc notikuma paskaties vēlreiz to, lai redzētu, ka tā bijusi precīza, bet viss bijis atkarīgs no tā, kā to pats esi nolasījis!...

 

Savukārt, Ošo Taro uz jautājumu dod garīgo dziļumu, tēlainu situācijas redzējumu un sakļaušanos ar Visumu. Samērojot ar racionālajām Astro Taro, Ošo Taro ir iracionālos, tomēr vairāku gadu garumā tās pārbaudot svarīgos brīžos to izpratne man personīgi devusi arī lielāku skaidrību par paralēli veicamajiem darbiem. 

 

Kr. Baņķis: abas metodes ilgstoši pārbaudīju praksē. Piemēram, astro taro esmu izlicis katru gadu gadumijā sev un draugiem , tāpat katru dienu izlieku, lai uzrāda, kas ir paveicams kā vissvarīgākais, kas jāņem vērā, lai vērtīgi izmantotu laiku. Ošo Taro kā tādu dārgumu izlieku īpašos jautājumos, kad vajadzīgs Gara plāns un dziļums, tādēļ liels mans pārsteigums, kad no 78 kārtīm esmu izvilcis 3x pēc kārtas vienu un to pašu... (tā pati problēma neatslāba). Es to daru tik cienījami, ka visas Ošo Taro nemaz vēl neesmu izvilcis uz jautājumiem...

 

Lietošanas secība: iepazīsties ar "Kā jautāt?". Paskaidrojumus un PARAUGUS kā labāk nolasīt informāciju no kārtīm iegūsi klikojot uz "Kas ir astro Taro?" un "Kas ir Ošo Taro?". Ieraksti jautājumu un izvēlies 3 Astro kārtis katrā kolonnā pa vienai un 1 Ošo Taro, kopumā 4 kārtis un nospied: Ko saka kārtis? Saņem atbildes. 

Kāršu viena izlikuma maksa - 5 eur. 10 iespējas par 39 eur var iegādāties Astrocentrs.lv 

 

Nejaušību nav! Ir tikai redzamas un neredzamas (brīnumainas) likumsakarības. 

1. Kā jautāt?

2.

Astro taro Kas ir Astro Taro?

Kas?
12 Planētas
Kur?
12 Horoskopa mājas
Kā?
12 Zodiaka zīmes
Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts Taro kārts
Samaisīt kārtis
3.

Viedās Ošo Taro Kas ir Ošo?

Pajautā padomu kārtīm Izvēlies kārti, lai uzzinātu atbildi. Samaisīt kārtis
4.

Taro Padomnieks - vai šodien der izlikt kārtis?

Katru dienu publicējam dienas aktuālos astropadomus Taro kāršu izklājumiem kā šeit, tā ar mājas kāršu kavām. Tikai visu rādītāju labvēlībā var izpausties labākie scenāriji un labākie kāršu padomi. Kāršu likšana vienmēr ir staigāšana pa NĀKOTNES projekciju naža asmeni, kur nelaikos izpratīsi nepareizi (prāts un ilūzijas nojauks valdziņu…, “sātans” čukstēs), bet superlaikos saskatīsi visu pareizi un sev labvēlīgi (palīdzēs intuīcija un sargeņģeļi..).

Neuzdod praktiskus jautājumus, kuru realizācija būs vēlāka par 6 mēnešiem, jo mūsu mainīgajā pasaulē ilgtermiņa prognozes kā plānošanas rīku izmanto tikai ļoti ģenerāli: piemēram, kas man vajadzīgs, lai nākotnē es būtu veiksmīgs utml. 

Tieši tādēļ Nelaikos, ko nosaka planētu spriedzes stāvoklis un savstarpējā mijiedarbība, neizliec kārtis, bet dari to Superlaikos - planētu harmonijā un AstroVeiksmē. Ja dienā nav ne Superlaiks, ne Nelaiks, tad diena ir svabada no planētu lielās ietekmes, kas nozīmē  ne labs, ne slikts - normāli vidējs laiks, kas der parasti aktuālajiem dienas jautājumiem. Čika laiks der intuīcijas stiprināšanai, radošiem veikumiem, jautājumiem par notikuma jēgu un idejām, kas neprasa tūlītēju darbību un praktiska labuma iegūšanu. 

Kamēr Nelaiks/Superlaiks/Čika laiks dod galvenās atļaujas - Saules un Mēness dienas šajos atļauju kausos ielej saturu! Saules un Mēness ir astromaģijas stūrakmens, kas savstarpējā saspēlē (sakrīt, nesakrīt, neitrāli) dod izpratni ko un kā labāk darīt ar kārtīm.

Atceries, ka planetārās astrostundas, par kuru ietekmi var sīkāk izlasīt zem katras astrostundas, ir atkarīgas no Superlaika un Nelaika spēka, kā arī Saules un Mēness dienas ietekmes. Tie ir pēdējie punkti vajadzīgā laika izvēlē. 

Nesakritība skaidrojošos rezultātos un neskaidrības vienmēr ir par labu kāršu neizlikšanai!

Neatkarīgi vai rezultāts patīk vai nepatīk, ieklausies – ja reiz esi raustījis caur kārtīm zvaigznes, cieni savu izvēli un savu planētu stāvokli, lai citreiz pats sev neskādētu. Karma ir viltniece, tā vien gaida izvēles kļūdas.

Plašāk par visiem pieminētajiem jēdzieniem var izlasīt Kr.Baņķa Dižkalendārā Astroinfo.lv Lai visi labie darbi izdodas!


Superlaiks:

Čika laiks: -

Nelaiks:

Taro 16. Saules dienā

(ietekmē visu dienu )

Taisnīguma un Likuma spēka diena. Stingri jāpieturas pie likuma, rituāla, reglamenta, ne par soli nenovirzīties no noteiktas kārtības, ievērot disciplīnu. Visam šajā dienā notiekošajam ir Likuma Spēks. Dotus solījumus grūti atcelt. Debesis aizgriežas no krāpniekiem. Bīstami kādu nosodīt – var piesaistīt Tiesas spēku arī savai dzīvei. Diena saistās ar attiecību skaidrošanu starp cilvēkiem. Jāpieturas pie likuma, iepriekšējās norunas. 

 


Taro 13. Mēness dienā

03. jūnijs 18:49 — 04. jūnijs 20:22

Šajā diennaktī zīlēt ir bezjēdzīgi.


14:48 - 16:16

Merkura Astrostunda 

sakaru, tirdzniecības, norunu un pārmaiņu katalizators 

 

Galvenās iezīmes: viss notiek ātri, komunikabli, gribas padalīties ar kādu; darījumu noskaņojums; jauneklīgi uzskati; daudz un mainīgas intereses.


Veiksmīgāk izlikt kārtis var par šādām tēmām:
 bērniem; zibenīgi notikumi; pārrunas; sapulces; līgumu slēgšana; intelektuāla darba veikšana, mācības, informācijas meklējumi; tirdznieciski darījumi un braucieni; par elektroniku, sadzīves tehniku, grāmatām, spēlēm, ritošo tehniku; pārbraucieniem; kontakti ar bērniem; mājdzīvniekiem; lopiem. 


Ja kārtis liek Merkura stundā Nelaikā: rada neskaidrības, neizpratni par izlasīto, nespēju “salikt bildi”; 
komunikāciju grūtības; pietrūkst informācijas vai nemāk noformulēt jautājumu; neatceras atbildes un visu izdara pa savam. 

 

Astrostundas Taro ģenerālpadoms: kādā planetārajā stundā uzsāksi izlikt kārtis, tik veiksmīgi vai neveiksmīgi tās saliksies. Planetārā stunda var noteikt tēmu loku un tendences, kas “nejauši” parādīsies kārtīs un Astro Taro izlikumā. Iespējams, ka pat izkrīt tā pati planēta kārtīs, kas astrostundā – tas pat uz dubultu Astroveiksmi! Tādēļ, ja vēlies kādam notikumam labvēlību, izaugsmi un attīstību, dari to Jupitera stundā un izlikums būs labākā versija no iespējamām, bet, ja vēlies noliedzošu atbildi, nenotikušu situāciju vai pamatotu skaidrību – rīkojies Saturna stundā. Pārējos jautājumos seko konkrētās planētas pārvaldītai enerģētikai.


Ienāc no jauna rītdien 

un pārbaudi vai neuzspīdēs
veiksme ar Astro Taro Padomnieku!